Export Specialist - rekrutacja online
  • Modlniczka
małopolskie, Modlniczka, małopolskie, Polska
HRK S.A.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz klient, duża firma produkcyjna poszukuje

Export SpecialistMiejsce pracy: Modlniczka   Zadania:
  • Bieżące wsparcie administracyjne i handlowe działu sprzedaży eksportowej
  • Wewnętrzna koordynacja elementów procesu sprzedaży
  • Działania związane z pozyskiwaniem nowych klientów - wspólnie z zespołem
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z nowymi i dotychczasowymi klientami
  • Przygotowywanie/kompletowanie dokumentacji przedsprzedażowej (rejestracje) i obsługa techniczna w trakcie współpracy z klientami
  • Przetwarzanie zamówień i wdrażanie indywidualnych wymagań klientów
  • Współpraca operacyjna z innymi działami firmy (produkcja, logistyka, obsługa klienta, DRP, marketing, działy graficzny i księgowy)
  • Utrzymywanie doskonałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia
  • Doskonała obsługa klienta
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym to warunek konieczny, kolejny język obcy będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność diagnozowania problemów i znajdowania rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Rzetelność, dokładność, dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • premie i bonusy
  • dodatkowe benefity typu multisport, ubezpieczenia itp.
  • możliwości rozwoju
  • pakiety szkoleń

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392