Export specialist
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Carmi Food
1. 10. 2024

Carmi food to dynamiczna firma handlowa z branży spożywczej.

Działalność firmy obejmuje kupno i sprzedaż hurtową towarów, zarówno świeżych jak i mrożonych. Doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pracowników stworzyły solidny fundament do ekspansji firmy na rynku Unii Europejskiej, Europy Wschodniej, Azji i Afryki.

Zakres obowiązków,

  • pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych, analiza potencjalnych rynków oraz identyfikacja nowych możliwości biznesowych
  • zarządzanie pełnym procesem sprzedaży od tworzenia ofert, negocjacje oraz nadzór nad bieżącą współpracą
  • współpraca z dotychczasowymi klientami / dostawcami

udział w targach międzynarodowych

Nasze Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach oraz obsłudze klienta zagranicznego B2B
  • doświadczenie w branży FMCG, żywność
  • samodzielność i dobra organizacja czasu
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego

łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • niezbędne szkolenia
  • kursy językowe
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
  • umowę o pracę na czas określony

terminowe wynagrodzenie

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667