Export Social Media Manager
  • Pustynia
podkarpackie, Pustynia, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii obecności marki w mediach społecznościowych na rynkach exportowych
  • Tworzenie i planowanie treści na różne platformy społecznościowe
  • Zarządzanie społecznością online, odpowiadanie na komentarze , wiadomości, budowanie zasięgów i świadomości Marki
  • Monitorowanie trendów i analiza danych dotyczących zaangażowania użytkowników
  • Planowanie i realizacja płatnych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Raportowanie wyników działań w mediach społecznościowych
  • Monitorowanie konkurencji i analiza benchmarkingowa
  • Współpraca z Agencjami Interaktywnymi, Influencerami, Sportowcami i Lokalnymi dystrybutorami w zakresie budowania świadomości Marki i ich spójności z główną Strategią Firmy
  • Współpraca przy tworzeniu koncepcji kreatywnych, także wychodzących poza świat digitalu
  • Aktywny udział w tworzeniu contentu foto/video – od koncepcji po realizację

Nasze wymagania

  • Znajomość portali społecznościowych: Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, TikTok
  • Znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi do analityki social mediów i wyciągania z
  • nich logicznych wniosków
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w Działach Marketingu, lub Agencjach Reklamowych poparte odpowiednimi wynikami
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem, public relations lub komunikacją)
  • Umiejętność przygotowania strategii komunikacyjnych w social media
  • Inicjowanie nowego contentu, budowanie ciekawych komunikatów – zgodnych ze strategią marki
  • Znajomość najnowszych trendów w obszarze digital marketingu
  • Kreatywność i poczucie estetyki
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji
  • Doświadczenie we współpracy z Agencjami Reklamowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego , mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość branży sportowej lub suplementów diety

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • SmartLunch
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca podkarpackie
  • Manager podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713