Export Sales Manager
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
ERG S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ERG S.A.

Grupa Kapitałowa ERG jest jednym z czołowych polskich producentów wyrobów z tworzyw sztucznych, opakowań. W związku z realizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży podległej grupy produktowej oraz odpowiedzialność za jej realizację
  • Opracowanie i monitoring miesięcznych, kwartalnych i rocznych planów sprzedaży
  • Proaktywne wspieranie działań przedsprzedażowych, posprzedażowych i marketingowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów
  • Kontrolę rozliczeń z kontrahentami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami Firmy
  • Budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami oraz poszukiwanie nowych klientów na podległych rynkach (Polska oraz docelowo kraje ościenne)
  • Monitorowanie oraz analiza aktywności firm konkurencyjnych
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta, Dyrektorem Sprzedaży oraz pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w firmie produkcyjnej, pozyskiwaniu Klientów B2B, oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu trwałych relacji handlowych
  • Znajomość branży poligraficznej oraz opakowaniowej
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, znajomość procesu sprzedaży
  • Wysoka motywacja i nastawienie na osiągnięcie celów biznesowych
  • Systematyka w działaniu, myślenie procesowe i proaktywność
  • Otwartość na nowe wyzwania biznesowe
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego lub niemieckiego
  • Gotowość do podróży służbowych w kraju i zagranicą
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników
  • Narzędzia niezbędne do pracy takie jak laptop, telefon komórkowy oraz samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Manager Dąbrowa Górnicza
  • Account manager Dąbrowa Górnicza
  • Project Manager Dąbrowa Górnicza
  • HR Manager Dąbrowa Górnicza
  • Product manager Dąbrowa Górnicza
  • Content Manager Dąbrowa Górnicza
  • Key Account Manager Dąbrowa Górnicza
  • Business Development Manager Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521