Export Manager z j. niemieckim (stolarka okienna)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
SalesHR
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów na powierzonym obszarze, klientami są głównie salony okienne/drzwiowe i wiodący dystrybutorzy na danym terenie Niemiec
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami
  • szkolenie klientów w zakresie produktów
  • realizowanie planów sprzedaży, sporządzanie raportów
  • analiza rynku i monitorowanie konkurencji
  • uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku Export Managera / specjalisty ds. eksportu w branży okiennej, gdzie klientem końcowym jest salon sprzedaży lub sieć dystrybucyjna, min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • gotowość do pracy zdalnej, w przypadku chętnych osób - wyjazdów na teren danego kraju (firma nie narzuca jeśli będzie robiony wynik)
  • samodzielność, proaktywność

OFERUJEMY:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - w oparciu o umowę o pracę lub b2b, z dużą otwartością na oczekiwania finansowe po stronie kandydata
  • dodatkowe prowizje przewyższające często podstawę
  • wsparcie zespołu - backoffice, osoby od ofertowania i wycen
  • bardzo dobrą jakość wyrobu i własny transport z dostawą na terenie Europy do max 3 tygodni
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód do wyboru w określonym budżecie
  • pracę w pełni zdalną
  • możliwość dużej samodzielności

  • Praca Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836