Export Manager z j. arabskim
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
ER Group
2. 10. 2024

Dla naszego klienta, uznanej firmy z sektora FMCG, specjalizującej się w suplementach diety oraz zdrowej żywności, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Export Managera ze znajomością języka arabskiego.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Obowiązki:

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z międzynarodowymi partnerami biznesowymi (dystrybutorzy, sieci handlowe) na rynkach arabskich/ bliskiego wschodu
  • Prowadzenie negocjacji na wysokim poziomie i finalizacja umów eksportowych
  • Opracowywanie ofert eksportowych oraz nadzór nad realizacją zamówień
  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zamówień
  • Analiza potencjału nowych rynków i identyfikacja nowych możliwości rozwoju biznesu na rynku arabskim
  • Przygotowywanie raportów i analiz wspierających kierownictwo w podejmowaniu kluczowych decyzji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze eksportu/ sprzedaży z naciskiem na rynki międzynarodowe, szczególnie na kraje arabskie
  • Płynna znajomość języka arabskiego i komunikatywna j. angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych
  • Zdolności do efektywnego zarządzania czasem i pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia (UOP lub B2B) w zależności od preferencji kandydata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym zależnym od wyników
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny i korzystne zniżki na produkty firmowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom, kursom oraz udziałowi w międzynarodowych targach
  • Szansa na rozwój w stabilnej i rozpoznawalnej firmie z branży FMCG

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznej i międzynarodowej firmie, czekamy na Twoją aplikację!

MENA, Bliski Wschód, Middle East, North Africa, Afryka Północna, Arabski, Arabskim, Arabic

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116