Export Manager w firmie produkcyjnej
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska
SALES HR
7. 9. 2024

Naszym klientem jest skandynawska firma, działająca na rynkach całego świata.

Szukamy osoby na stanowisko

Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- nawiązywanie, utrzymywanie oraz rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami (cały świat łącznie z USA)

- negocjowanie warunków współpracy, finalizacja umów

- realizacja planu sprzedażowego

- monitorowanie danych rynkowych, działań konkurencji

- reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach i wystawach

- wyjazdy służbowe do klientów

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej do klientów B2B min 2 lata

- umiejętność pracy na celach sprzedażowych

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1

- umiejętność samodzielnej pracy, bardzo dobre zdolności komunikacyjne

- gotowość do podróży służbowych na całym świecie (do 80 dni w roku maksymalnie)

- gotowość do pracy w biurze

OFERUJEMY

- wynagrodzenie podstawowe : 13 000 - 15 000 PLN brutto , umowa o pracę

- dodatkowe atrakcyjne premie kwartalne

- niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon

- pokrywanie kosztów służbowych (samoloty, podróże, hotele)

- elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku

- możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu

- benefity : karta sportowa + ubezpieczenie

- duża samodzielność pracy u skandynawskiego pracodawcy

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Manager Piotrków Trybunalski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Piotrków Trybunalski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Piotrków Trybunalski
  • Doradca podatkowy w Polsce Piotrków Trybunalski
  • HR Manager Piotrków Trybunalski
  • Content Manager Piotrków Trybunalski
  • Account manager Piotrków Trybunalski
  • Project Manager Piotrków Trybunalski
  • Product manager Piotrków Trybunalski
  • Business Development Manager Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544