Export manager / kierunki Europa zachodnia lub południowa
  • Olsztyn
export manager / kierunki Europa zachodnia lub południowa
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Nauka języków obcych i kontakt z różnymi kulturami to Twoja pasja? Sprawdź oferty pracy w obszarze sprzedaży miedzynarodowej!

Oczekujemy

  • znajomości jezyka angielskiego na poziomie C1+ (swobodna komunikacja biznesowa)
  • bardzo dobrej znajomosci drugiego jezyka europejskiego na poziomie co najmniej B2
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • doświadczenia w obsłudze klientów B2B
  • doświadczenie w szprzedaży i otwartosć na rozwój tej drogi zawodowej mile widziany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w modelu hybrydowym do ustalenia (2 dni w biurze)
  • pracę z zagranicznymi klientami
  • ekscytujące projekty
  • rozwój zawodowy

Zadania

  • walidacja rynku na wskazanym obszarze (Europa zachodnia lub południowa - do ustalenia)
  • pozyskiwanie prospektów
  • przygotowywanie ofert i umów dla klientów
  • negocjacje
  • opieka nad klientami z Twojego obszaru

  • Praca Olsztyn
  • Manager Olsztyn
  • Account manager Olsztyn
  • Project Manager Olsztyn
  • Product manager Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Content Manager Olsztyn
  • Key Account Manager Olsztyn
  • Business Development Manager Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584