Export Manager FMCG sieci handlowe (Europa Środkowa i Wschodnia)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie nowych rynków eksportowych oraz budowanie relacji z partnerami handlowymi
  • Zarządzanie procesem sprzedaży do sieci handlowych i dystrybutorów na obszarze docelowym
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii eksportowej, z uwzględnieniem różnic kulturowych i regulacji rynkowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków handlowych oraz finalizacja transakcji
  • Monitorowanie wyników sprzedaży, analiza rynku i konkurencji, oraz raportowanie do kierownictwa
  • Koordynacja działań zespołu ds. eksportu oraz współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze eksportu w branży FMCG min 3 lata, mile widziany asortyment typu mrożonki / puszki / ryby
  • Znajomość rynków eksportowych - kraje Centralnej i Wschodniej Europy, min: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Albania, Estonia, Litwa, Łotwa, Estonia, Bośnia,
  • Zbudowane relacje z zakupowcami w sieciach handlowych FMCG
  • Umiejętność planowania i samodzielnej organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym, inne języki nie są wymagane
  • Samodzielność, proaktywność
  • Gotowość do pracy zdalnej

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe na podstawie umowy o pracę, 16 000 - 22 000 PLN brutto
  • dodatkowe, bardzo atrakcyjne prowizje uzależnione od sprzedaży
  • pracę w pełni zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo dużą samodzielność i wsparcie marketingu jednej z najbardziej rozpoznawalnych Polskich marek na świecie

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080