Export manager ds. rozwoju sieci zagranicznych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji
  • Aktywne zarządzanie powierzonym obszarem sprzedaży eksportowej na powierzonym obszarze.
  • Bieżąca obsługa klientów eksportowych firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej i działań konkurencji
  • Przygotowanie analiz i raportów sprzedażowych
  • Udział w eventach zagranicznych i spotkaniach biznesowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku, ze zbieżnym zakresem obowiązków, w firmie kosmetycznej – warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienny biznesowy kontakt z Klientami z zagranicy
  • Bardzo dobra znajomość rynku kosmetycznego, w Europie
  • Wzorowa organizacja pracy, zdolności interpersonalne
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Znajomość drugiego języka.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do programu MultiSport oraz platformy wellbeingowej MultiLife
  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080