Export Manager - branża okienna (PCV/ALU)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SalesHR
27. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie i rozwijanie sprzedaży na rynkach zagranicznych - cała Europa - jeden lub kilka krajów : Francja, Belgia, Włochy, UK, Europa Środkowa - Wschodnia, USA
  • Aktywne poszukiwanie nowych rynków zbytu oraz klientów - głównie salony okienne / dystrybutorzy
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Współpraca z działami produkcji, logistyki i marketingu w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień
  • Utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych

WYMAGANIA:
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej, okiennej / drzwiowej w aktywnej sprzedaży – warunek konieczny
  • Znajomość specyfiki rynków zagranicznych oraz umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Zbudowana baza kontaktów / relacji z docelowymi klientami
  • Biegła znajomość jednego z języków europejskich - do wyboru : angielski / niemiecki / francuski / włoski, lub inny, kraju do którego prowadzona była sprzedaż.
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie podstawowe : 12 000 - 18 000 PLN brutto (umowa o pracę) lub netto (B2B)
  • Prowizje sprzedażowe (procent od sprzedaży) - jedne z najlepszych na rynku w branży okiennej
  • Możliwość pracy zdalnej (teren PL lub zagranicy)
  • Świetne produkty pod rozpoznawalną marką
  • W zależności od oczekiwań : praca z regularnymi wyjazdami lub bez
  • Wsparcie działu marketingu, back-office i realizacji zamówień
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i zarabiania bardzo dobrych pieniędzy

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064