Export Manager (branża Agro - nawozy)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SalesHR
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na terenie Europy - klientem docelowym są dystrybutorzy, hurtownie
  • budowanie i utrzymywanie istniejących relacji z klientami
  • realizacja celów sprzedażowych, negocjowanie i finalizowanie umów
  • obsługa posprzedażowa
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów, współpraca z działem marketingu
  • przygotowywanie raportów, analiza konkurencji

WYMAGANIA:
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku exportowym w branży agro / rolniczej, idealnie jeśli są to nawozy sztuczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - codzienny kontakt w tym języku
  • gotowość do podróży służbowych
  • proaktywna, samodzielna osobowość
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i orientacja na realizację celów.

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę : otwartość na oczekiwania finansowe
  • dodatkowe premie za realizację celów (od kilkudziesięciu tys PLN / rocznie)
  • pracę w formie zdalnej + podróże do klientów, raz na jakiś czas wizyta w centrali firmy w Polsce
  • samochód służbowy
  • laptop, telefon
  • benefity : opieka medyczna, karta benefit system
  • dużą samodzielność i pracę w rozwiniętej marc

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721