Export Manager
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Województwo mazowieckie, Polska
Eveline Cosmetics
3. 10. 2024

Eveline Cosmetics, jedna z czołowych marek kosmetycznych w Polsce, o zasięgu globalnym, poszukuje doświadczonego Export Managera. Jeśli jesteś osobą, która z pasją podchodzi do rozwijania rynków zagranicznych i budowania relacji biznesowych na arenie międzynarodowej, to ta oferta jest dla Ciebie. Jako Export Manager będziesz odpowiedzialny za rozwój eksportu i zarządzanie współpracą z naszymi partnerami zagranicznymi.

Przyszłe Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za rozwój i realizację strategii eksportowej na rynkach międzynarodowych.
  • Rozwijanie sieci dystrybucji i współpraca z partnerami handlowymi na kluczowych rynkach eksportowych.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dystrybutorami, importerami oraz innymi partnerami handlowymi.
  • Negocjowanie warunków handlowych, umów oraz monitorowanie realizacji zamówień.
  • Analiza rynków eksportowych i identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji na rynkach zagranicznych.
  • Udział w międzynarodowych targach branżowych i reprezentowanie marki na wydarzeniach branżowych.
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz rekomendacji strategicznych dla zarządu.

Nasze Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Export Managera w branży kosmetycznej lub pokrewnej.
  • Doskonała znajomość rynków zagranicznych i specyfiki handlu międzynarodowego.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi.
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i znajomość międzynarodowych regulacji handlowych.
  • Umiejętność analizy rynku i podejmowania decyzji strategicznych w oparciu o dane rynkowe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem).
  • Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 70% podstawy, 30% premii miesięcznie.
  • Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.
  • Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • Dowolną formę zatrudnienia.
  • Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.
  • Telefon oraz laptop służbowy.
  • Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola.

  • Praca Lesznowola
  • Manager Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648