Export Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ER Group
10. 9. 2024

Dla naszego klienta, rozpoznawalnej firmy z branży FMCG (suplementów diety i zdrowej żywności) poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Export Managera.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z prestiżowymi, międzynarodowymi klientami (dystrybutorzy, sieci handlowe)
  • Prowadzenie kluczowych negocjacji oraz zawieranie kontraktów handlowych
  • Tworzenie atrakcyjnych ofert eksportowych oraz koordynacja procesu realizacji zamówień
  • Bliska współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta
  • Analiza rynków oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Przygotowanie analiz i raportów, które wspomagają zarząd w podejmowaniu decyzji strategicznych

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku związanym z eksportem – kluczowe znaczenie ma znajomość rynków międzynarodowych
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i piśmie)
  • Znajomości jednego z języków: włoski, rosyjski, niemiecki lub francuski
  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych oraz talentu do budowania długoterminowych relacji biznesowych
  • Doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności pracy zespołowej

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub w innej preferowanej przez Ciebie formie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, wzbogacone o atrakcyjny system premiowy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny oraz wyjątkowe zniżki na nasze firmowe produkty
  • Możliwość rozwoju dzięki kursom, szkoleniom oraz uczestnictwu w prestiżowych międzynarodowych targach i eventach
  • Szansa na rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz silnej, rozpoznawalnej marce

  • Praca Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536