Export Manager
  • Płochocin
mazowieckie, Płochocin, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Firma dla której prowadzimy rekrutacje działa na rynku branży pompowej. Istnieje na rynku światowym wiele lat i cały czas stara się na bieżąco aktualizuje swoją ofertę tak, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby klientów. Oferuje pompy i akcesoria z peryferii techniki pompowej dedykowane dla domu, ogrodu, rolnictwa i przemysłu.

Oczekujemy

- Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produktów technicznych (mile widziany sektor HVAC)

- Wiedza techniczna

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- Zorientowanie na cel sprzedażowy i samodzielność w jego realizowaniu

- Orientacja na Klienta

- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

- Znajomość języka angielskiego min.B2

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

- Umowa o pracę

- Praca w pełni zdalna, z wyjazdami służbowymi stanowiącymi od 10% do 20% czasu pracy

- Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

- Zatrudnienie w firmie specjalizującej się w technologii przepływu i zarządzania wodą

- Praca na samodzielnym stanowisku w firmie rodzinnej

Zadania

- Obsługa i rozwój sprzedażowych aktualnych klientów firmy

- Aktywna sprzedaż na rynkach zagranicznych - Europa

- Pozyskiwanie nowych klientów na rynku eksportowym

- Negocjacje warunków handlowych

- Udział w targach branżowych

- Realizacja celów sprzedażowych

- Tworzenie ofert eksportowych oraz koordynacja procesu realizacji zamówień

  • Praca mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Manager mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584