Export Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Monitorowanie i wzrost sprzedaży oferty firmy oraz utrzymywanie relacji z przydzielonymi Klientami
  • Negocjacje handlowe z potencjalnymi klientami
  • Analiza rynków eksportowych i kanałów sprzedaży
  • Poszukiwanie nowych możliwości na rynkach zagranicznych oraz ocena ich opłacalności i wykonalności
  • Opracowanie strategii na rynkach eksportowych
  • Realizowanie założonego budżetu
  • Realizacja zamówień klientów

Nasze wymagania

  • Min 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku, ze zbieżnym zakresem obowiązków, w firmie kosmetycznej – warunek konieczny
  • Umiejętność profesjonalnego nawiązywania relacji z Klientami
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, sprzedażowe oraz negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego, umożliwiająca codzienny biznesowy kontakt z Klientami z zagranicy
  • Reprezentowanie firmy na targach wystawienniczych oraz budowanie pozycji na rynkach zagranicznych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do programu MultiSport oraz platformy wellbeingowej MultiLife
  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080