Export Manager – Europa Zachodnia (branża spożywcza)
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ATERIMA HR
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • sprzedaż hurtowa produktów spożywczych w krajach Europy Zachodniej
  • budowanie firmowej bazy klientów od podstaw
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie długofalowej relacji z klientami biznesowymi
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami

  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w hurtowej sprzedaży produktów spożywczych na rynkach Europy Zachodniej - warunek konieczny
  • posiadasz aktywną bazę klientów z branży spożywczej - warunek konieczny
  • masz doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów spożywczych na rynek
  • znasz język angielski na poziomie min. B2
  • posługujesz się biegle językiem hiszpańskim, niemieckim lub francuskim - dodatkowy atut
  • znasz techniki skutecznej sprzedaży oraz budowania długoterminowych relacji biznesowych

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop oraz telefon służbowy również do użytku prywatnego)
  • pracę stacjonarną lub pracę zdalną (w zależności od preferencji)
  • kartę sportową

  • Praca Katowice
  • Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567