Export Key Account Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
ER Group
4. 9. 2024

Lokalizacja: Poznań

Dla naszego klienta, rozpoznawalnego producenta z branży zdrowej żywności, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Export Key Account Managera.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Rozwijanie sprzedaży poprzez prowadzenie negocjacji handlowych z nowymi kontrahentami, głównie na rynkach zagranicznych,
  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami firmy w kanale nowoczesnym, w szczególności z dużymi sieciami handlowymi,
  • Analiza rynku i konkurencji na arenie międzynarodowej w celu opracowania strategii sprzedażowej,
  • Planowanie i realizacja działań sprzedażowych z dużym naciskiem na ekspansję na rynki zagraniczne,
  • Prowadzenie cyklicznych spotkań z klientami,
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz współpraca z działem marketingu.

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na stanowisku Export Managera lub Key Account Managera w branży FMCG,
  • Bardzo dobra znajomość sieci handlowych w kanale nowoczesnym, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Nastawienie na wynik i osiąganie celów sprzedażowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i orientacja na wyniki.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie stałe i dodatkowy, klarowny system premiowy: miesięczny, kwartalny i roczny, związany z wynikami,
  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta Multisport,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Służbowe narzędzia pracy,
  • Dużą autonomię działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy.

  • Praca Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544