Expert/Starszy Specjalista Aplikacji IT SAP
  • Brzeźnica
Brzeźnica, Brzeźnica, Podlaskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Dla naszego klienta z branży chemicznej poszukujemy Starszego Specjalisty ds. aplikacji IT SAP.

Jeśli bardzo dobrze odnajdujesz się w środowisku SAP to właśnie Ciebie szukamy :)

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym
  • Doświadczenia w administrowaniu systemem SAP S4 Hana CO
  • Doświadczenia w pracy projektowej, zarówno samodzielnie jak i zespołowo
  • Dobrej organizacji pracy, działania wielozadaniowego i efektywnego procesowania wielu inicjatyw jednocześnie
  • Komunikacji w języku angielskim (min. poziom B1)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Platformę benefitową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
  • Praca hybrydowa (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
  • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku

Zadania

  • Administrował/a modułem systemu SAP S4 Hana CO, CO-PA
  • Utrzymywał/a aktualne procesy oraz wdrażał/a nowe
  • Prowadził/a konsultacje wewnątrz biznesowe w obszarze Controlingu, współpracował/a z innymi działami
  • Brał/a udział we wdrożeniu i administracji technicznej narzędzi analityczno-raportowych zintegrowanego systemu IT
  • Współpracował/a z dostawcami z zakresu obejmowanych systemów
  • Uczestniczył/a w projektach technicznych systemu typu: upgrade, disaster recovery, roll-out

  • Praca Brzeźnica
  • Brzeźnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315