Expert Recruiter 360
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
26. 9. 2024
8000 - 15000 PLN

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!
TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.
Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w agencji rekrutacyjnej, udokumentowane sukcesami.
  • Umiejętność priorytetyzacji i nastawienie na osiąganie celów.
  • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu/koordynowaniu pracy rekruterów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i samodzielności.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie C1 lub wyższym.
  • Gotowość do nauki oraz dzielenia się swoim doświadczeniem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach B2B, oraz bardzo wysokie prowizje.
  • Niezbędne narzędzia do pracy, takie jak ATS, płatny LinkedIn, sprzęt itp.
  • Wsparcie marketingowe.
  • Dostęp do licznych projektów rekrutacyjnych.
  • Początkowy okres pracy stacjonarnej (3 miesiące), z możliwością przejścia na model hybrydowy.
  • Praca w świetnym, zgranym zespole.

Obowiązki:

Jako Expert Rekruter 360, będziesz kluczowym elementem naszego zespołu, odpowiadając za pełny cykl rekrutacyjny od A do Z. Twoje główne obowiązki będą obejmować:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i projektów rekrutacyjnych: Tworzenie i utrzymywanie relacji z nowymi oraz istniejącymi klientami, aby zapewnić stały dostęp do interesujących projektów.
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych: Od momentu podpisania umowy z Klientem, będziesz odpowiedzialny za cały proces rekrutacyjny, w tym zrozumienie i zebranie wymagań dotyczących stanowiska bezpośrednio od Klienta.
  • Współpraca z Hiring Managerem: Stała komunikacja z Hiring Managerem lub innymi odpowiedzialnymi osobami po stronie Klienta, aby zapewnić skuteczne dopasowanie kandydatów do potrzeb organizacji.
  • Research rynku i selekcja kandydatów: Będziesz zarządzał pracą rekruterów odpowiedzialnych m.in.: przeprowadzanie dogłębnych badań rynku, screening i selekcja kandydatów, aby zidentyfikować najlepsze talenty.
  • Zarządzanie oczekiwaniami: Zarządzanie oczekiwaniami zarówno Klienta, jak i Kandydata, aby osiągnąć optymalne rezultaty.
  • Wsparcie kandydata: Towarzyszenie kandydatom na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, oferując wsparcie i doradztwo, a także pomoc w negocjacjach i finalizacji umowy.
  • Pozyskiwanie nowych projektów: Identyfikacja i pozyskiwanie nowych możliwości rekrutacyjnych, co przyczynia się do rozwoju biznesu.
  • Wielozadaniowość i zarządzanie projektami: Efektywne zarządzanie wieloma projektami rekrutacyjnymi jednocześnie, dbając o terminowość i skuteczność realizacji.
  • Osiąganie celów: Głównym wskaźnikiem efektywności (KPI) jest liczba pomyślnie zakończonych procesów rekrutacyjnych.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392