Executive Producer
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Anshar Studios
2. 10. 2024

Założone w 2012 roku Anshar Studios specjalizuje się w tworzeniu wieloplatformowych gier z kategorii AA we współpracy ze strategicznymi partnerami i wydawcami.

W naszym studiu w Katowicach zatrudniamy ponad 160 specjalistów i jesteśmy otwarci na nowych utalentowanych developerów, którzy chcą z nami współpracować.

Obecnie poszukujemy utalentowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu na miejscu w Katowicach (z możliwością pracy hybrydowej), na stanowisku:

Twoje codzienne zadania:

  • Prowadzenie procesu produkcji projektu AA przewidzianego na 80-osobowy zespół;
  • Zwiększanie wydajności i efektywności poprzez wspieranie i utrzymywanie w projekcie metodyk zwinnych;
  • Identyfikowanie istotnych miejsc weryfikacji projektu, ustalanie harmonogramu, zarządzanie budżetem oraz wskazywanie obszarów ryzyka poprzez głębokie rozumienie kluczowych parametrów projektu w kontekście rynkowym;
  • Przeprowadzanie analizy kosztów i korzyści, raportowanie sensowności zaplanowanych działań oraz minimalnego zakresu funkcjonalności potrzebnego do spełnienia oczekiwań biznesowych;
  • Kierowanie procesami kreatywnego i technicznego planowania i rozwoju produktu;
  • Zarządzanie procesem developmentu we współpracy z interesariuszami kluczowych dyscyplin w projekcie;
  • Bycie partnerem w dyskusji i procesie decyzyjnym dla Creative Directora;
  • Spójne komunikowanie wizji, celów i kontekstu wokół kluczowych decyzji, aby zapewnić, że zespół pozostaje zaangażowany, skoncentrowany i oddany dostarczaniu udanego projektu;
  • Udział we wszelkich wewnętrznych i zewnętrznych dyskusjach lub prezentacjach projektowych organizowanych przez interesariuszy bądź zespół (co za tym idzie bycie łatwo dostępnym i przygotowanym to takich spotkań);

Oczekujemy od Ciebie:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w gamedevie w roli producenta;
  • Przynajmniej jednego udokumentowanego komercyjnego projektu gry Indie Premium lub AA;
  • Dobrego zrozumienia procesu tworzenia wieloplatformowych gier premium;
  • Skutecznych umiejętności komunikacyjnych w różnych środowiskach i formatach, w tym w rozmowach indywidualnych, dyskusjach grupowych i oficjalnej korespondencji;
  • Zdolności do negocjowania wymagań i priorytetów projektu z interesariuszami;
  • Wykazywania się inicjatywą, autonomią i samowystarczalnością;
  • Umiejętności pracy pod presją w sposób zorganizowany;
  • Głębokiego zrozumienia metodyk zwinnych;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Atlassian (Jira, Confluence) oraz Office 365;
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego (poziom C1/C2);
  • Zaawansowanej znajomości języka polskiego (poziom C1/C2);

Mile widziane:

Umiejętność szkolenia producentów (na poziomach junior i specialist) poprzez udzielanie porad w przydzielonych im obszarach, kierowanie ich działaniami związanymi z rozwiązywaniem problemów i wdrażaniu rozwiązań;

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o B2B lub UoP;
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
  • prywatne ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne
  • współfinansowanie lekcji języka angielskiego i kart Multisport;
  • współfinansowanie udziału w konferencjach i warsztatach.
  • pomoc w relokacji;
  • brak crunchu;
  • brak polityki zakazu konkurencji;
  • biuro przyjazne zwierzętom;

Widełki płacowe:

  • 14 000 - 23 000 PLN netto na B2B
  • 11 600 - 20 000 PLN brutto

Informacje na temat procesu rekrutacji:

  • Etap 0: wysłanie CV oraz wypełnienie odesłanego arkusza z informacjami o udokumentowanych komercyjnych projektach;
  • Etap 1A: 20-30 minut rozmowy z osobą z departamentu produkcji o wartościach i podejściu do zarządzania;
  • Etap 1B: 20-30 minut rozmowy z osobą spoza departamentu o procesach i współpracy pomiędzy specjalizacjami;
  • Etap 2: 45-60 minut rozmowy z osobą z departamentu produkcji sprawdzającej umiejętności wymagane na stanowisku;
  • Etap 3: 20-30 minut rozmowy o warunkach zatrudnienia, pensji, benefitach czy ewentualnej relokacji.

Rozmowy na kolejnych etapach przeprowadzamy w formule spotkania on-line.

Etap 1A i 1B staramy się przeprowadzać tego samego dnia.

Osoby, które dotarły do końcowego etapu rekrutacji mogą spodziewać się decyzji w czasie 1-2 tygodni, zależnie od liczby kandydatów/ek w procesie rekrutacyjnym. Osoby, z którymi po pierwszych rozmowach nie planujemy kontynuować procesu rekrutacyjnego otrzymają informację zwrotną na temat swojej kandydatury.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388