Executive Assistant (CEO, CFO) / Office Coordinator
  • Warszawa, Rondo Daszyńskiego
mazowieckie, Warszawa, Rondo Daszyńskiego, mazowieckie, Polska
Contract Administration Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku ponad 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 500 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Opis stanowiska:

  • Administrowanie działalnością Biura Zarządu, kancelarii, oraz obsługi recepcyjnej Spółek,
  • Ścisła współpraca i zapewnienie profesjonalnego wsparcia dla Członków Zarządu Grupy (CEO, CFO), w tym:

    • wsparcie administracyjne, m.in. przygotowywanie dokumentów, raportów, pism, prezentacji, notatek, podsumowań (w języku polskim i angielskim, także tłumaczenia),
    • wsparcie organizacyjne, m.in. follow-up zadań, zarządzanie kalendarzem, koordynacja spotkań, organizacja podróży służbowych i eventów,

  • Organizacja i protokołowanie spotkań Zarządu Grupy Advartis,
  • Organizacja i nadzorowanie przepływu korespondencji i dokumentów,
  • Udział w projektach w obszarze administracji biurowej, proponowanie optymalizacji rozwiązań oraz bieżąca współpraca z dostawcami usług i kontrahentami.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i koncentracja na wspieraniu innych w wykonywaniu ich zadań i poszukiwaniu rozwiązań w sytuacjach problemowych,
  • Samodzielność, elastyczność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoka kultura osobista i ugruntowane wartości oraz etyka,
  • Pozytywne nastawienie oraz sumienność i zaangażowane w powierzone zadania,
  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji i pracy w zespole,
  • Umiejętność analizy danych, logicznego myślenia, wyciągania wniosków,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1/C2),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point).

Mile widziane:

  • Umiejętność szybkiego bezwzrokowego pisania,
  • Wykształcenie w obszarze administracji, prawa, lub pokrewnym,
  • Wiedza w zakresie realizacji obowiązków związanych z AML będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Realizację wielu ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med,
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!

W związku z charakterem roli preferujemy pracę stacjonarną, lecz istnieje możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836