Excel lub SQL ANALITYK FINANSOWY
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Personnel and Media Solutions
11. 4. 2024

Oferujemy wynagrodzenie 5500 – 7500 PLN brutto,  pakiet benefitów, profesjonalne szkolenia, zatrudnienie na umowę o pracę

Zatrudnienie w Łodzi dla Banku

Praca hybrydowa

Obowiązki

Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, IT

Znasz język angielski B2

Dobrze posługujesz się MS Excel

Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i znasz na poziomie podstawowym SQL

Wymagania

Analizą danych

Weryfikacją procesów i utrzymaniem danych finansowych

Oferujemy

Szerokie możliwości rozwoju

Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia zawodowego

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, bilety do kina, lunche firmowe

Zapraszamy do aplikowania. W tytule prosimy napisać ANALITYK + SQL

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Pośrednik finansowy Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Dyrektor finansowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190