Eventowy/a Project Manager/ka
  • Czestochowa
Częstochowa, Czestochowa, Silesian Voivodeship, Polska
SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć! Cieszymy się, że tu jesteś :)

Tworzymy społeczność ludzi, którzy uwierzyli, że edukacja może wyglądać inaczej. Razem rozwijamy szkołę na miarę XXI wieku. Jesteśmy pionierami i działamy nieszablonowo. I dlatego poszukujemy absolutnie wyjątkowego Edukacyjnego/ej Event Managera/ki, który/a weźmie na siebie odpowiedzialność współorganizacji chmurowych egzaminów - Twoje doświadczenie w organizacji wydarzeń będzie miało ogromne znaczenie!

Chcę, by moje działania miały realny sens!

Chcę czuć, że moje mocne strony mogą zmieniać świat!

Chcę być częścią czegoś wielkiego!

Potrzebuję zawodowego wyzwania!

Jeśli to o Tobie, to dobrze trafiłeś/aś!

● Masz doświadczenie w organizowaniu dużych wydarzeń np. konferencji na kilka tysięcy osób, wydarzeń biletowanych, koncerty gwiazd rocka też się liczą!

● Nie boisz się wyzwań i zachowujesz spokój w kryzysowych sytuacjach - jeśli pracowałeś/aś w eventach, to wiesz o czym mowa,

● Do nowych projektów podchodzisz z otwartością, a Twoim ulubionym hasłem jest „chcieć to móc!" i “nie ma rzeczy niemożliwych”,

● Szukasz różnych rozwiązań i myślisz nieszablonowo,

● Dobrze radzisz sobie z natłokiem zadań i potrafisz efektywnie zorganizować czas pracy - nie tylko swój!

● Wiesz, jak mądrze dysponować budżetem, masz w tym doświadczenie,

● Znasz przepisy w szkolnictwie lub jesteś gotowy/a się z nimi zapoznać (wydarzenia oświatowe mają swoje konkretne wytyczne. Tego da się nauczyć)

● Częste podróże po Polsce nie stanowią dla Ciebie problemu - egzaminy organizujemy w kilku miastach - Warszawie, Poznaniu i Katowicach

Jakie będą Twoje zadania?

Twoim projektem będzie organizacja i koordynacja największej matury i egzaminu ósmoklasisty w dziejach tego kraju w formie stacjonarnej. Szukamy osoby, która każdy szczegół, zarówno formalny, jak i logistyczny, dopnie na ostatni guzik. Jeśli lubisz wyzwania, to jesteś w dobrym miejscu.

● Planowanie i organizacja egzaminów państwowych na ogromną skalę - kilka tys uczniów;

● Kontakt z urzędami, Okręgową Komisją Egzaminacyjną, Centralną Komisją Egzaminacyjną, Kuratorium Oświaty, podwykonawcami oraz kontrahentami;

● Koordynacja pracy dostawców i partnerów - współpracujesz nawet z osobami odbierającymi arkusze egzaminacyjne!

● Prace z zakresu administracji;

● Współpraca i komunikacja ze wszystkimi zespołami w organizacji;

● Pomoc w rozwiązywaniu problemów i reagowanie na bieżące sytuacje;

● Koordynacja logistyczna podczas trwania egzaminów;

● Zarządzanie zespołami - będziesz miał/a pod swoimi skrzydłami drużynę logistyków i nie tylko…

● Podejmowanie się innych zadań pojawiających się w toku przygotowań - u nas się dzieje

Co oferujemy?

● pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy,

● wygodną i przyjemną przestrzeń w naszym biurze na Żoliborzu,

● elastyczność – sam/a ustalisz czas swojej pracy,

● wpływ i nieskrępowany rozwój – Twoje pomysły i rozwiązania traktujemy na serio,

● pracę z biura (Warszawa-Żoliborz) lub zdalną – codziennie jesteś mile widziany/a w biurze, ale sam/a decydujesz, gdzie chcesz pracować,

● pracę z misją – każdy członek zespołu bierze udział w wielkich zmianach w życiu naszych uczniów i ich rodzin,

● udział w zmianie społecznej – jesteśmy marzycielami i chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

To taka pigułka. Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. Do kolejnego kroku, czyli rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie? Odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.

  • Praca Częstochowa
  • Project Manager Częstochowa
  • Manager Częstochowa
  • Content Manager Częstochowa
  • Account manager Częstochowa
  • Product manager Częstochowa
  • HR Manager Częstochowa
  • Key Account Manager Częstochowa
  • Business Development Manager Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289