Event Manager
  • Warszawa
Warszawa
Bespoke
17. 9. 2024

Agencja *Bespoke poszukuje Event Managera, który potrafi zamienić zwykłe wydarzenia w niezapomniane przeżycia. Jeśli masz talent do organizacji, tworzysz magiczne chwile, a każde wyzwanie to dla Ciebie nowa przygoda, dołącz do nas i twórz z nami historie, które zapadają w pamięć! ????????

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Obsługa klientów agencji przy realizacji eventów dla najbardziej rozpoznawalnych brandów.
  • Tworzenie, prezentowanie i kosztorysowanie ofert eventowych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
    Kompleksowy nadzór nad prowadzonymi projektami i podwykonawcami.
  • Zarządzanie zespołem projektowym i współpraca z podwykonawcami.

Co cechuje idealnego kandydata/kę?

  • Min. 2-letnie doświadczenia w realizacji eventów korporacyjnych - warunek konieczny.
  • Min. 3-letnie doświadczenie w realizacji eventów zdobyte w agencjach eventowych, marketingowych lub PRowych.
  • Umiejętność kompleksowego prowadzenia projektów oraz zarządzania budżetami.
  • Umiejętność tworzenia prezentacji ofertowych i ich prezentacji u klienta.
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów eventów.
  • Umiejętność pracy z briefem od klienta.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Doświadczenie w pracy z globalnymi markami.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę umowy (zlecenie, etat, współpraca B2B).
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej.
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (zaczynamy pracę między 7 a 10).
  • Możliwość wyjścia w piątki o 2h szybciej.
  • Dzień wolny w Twoje urodziny.
    Platformę BeHappy – m.in. lekcje języka obcego, boks, webinary.
  • Biuro przyjazne pupilom – masz pieska? weź go ze sobą do pracy! ????
  • Wyjątkowe spotkania i wyjazdy integracyjne. (czasami wyjazdy – niespodzianki ???? ).

Jeśli masz więcej doświadczenia i wiesz, że Twoje umiejętności mogą wznieść nasze projekty na wyższy poziom, z przyjemnością rozważymy również kandydatury osób o bardziej zaawansowanym profilu! ✨

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584