Event Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Ultrace
10. 4. 2024

Poszukujemy ambitnego i samodzielnego Event Managera, który będzie odpowiedzialny za kompleksową organizację naszych wydarzeń motoryzacyjnych o charakterze międzynarodowym. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowa dla sukcesu i rozwoju imprez takich jak flagowy Ultrace.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym:

- Możesz realizować swoją pasję do motoryzacji i lifestyleu.

- Pracuje się w otwartym, kreatywnym zespole, który nie boi się wyzwań.

- Tworzy się niebanalne eventy doceniane przez uczestników i partnerów.

- Panuje atmosfera wzajemnego zaufania i szacunku.

- Możesz liczyć na rozwój poprzez ciekawe projekty i wymianę doświadczeń.

- Masz możliwość bezpośredniego wpływu na prestiżowe wydarzenia branżowe.

A jednocześnie spełniasz poniższe wymagania:

- Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w organizacji eventów, zarządzaniu dużymi projektami lub na podobnym stanowisku;

- Doskonale rozumiesz branżę motoryzacyjną;

- Jesteś osobą zdeterminowaną, zorganizowaną i potrafiącą działać pod presją;

- Potrafisz zarządzać projektami w zakresie czasu i budżetu;

- Lubisz współpracę i budujesz dobre relacje biznesowe;

- Znasz język angielski min. na poziomie B2 oraz podstawy języka niemieckiego;

Już dziś aplikuj!

Zakres obowiązków:

- Kompleksowa organizacja wydarzeń motoryzacyjnych na skalę międzynarodową, takich jak Ultrace

- Koordynacja pracy z wystawcami, firmami partnerskimi oraz szybkie rozwiązywanie problemów

- Opracowywanie i realizacja szczegółowych planów działania i harmonogramów dla każdego wydarzenia

- Koordynacja działań z marketingiem, logistyką i innymi w zakresie realizacji wydarzeń.

- Ścisła współpraca z partnerami biznesowymi i budowanie relacji

- Nadzór nad przestrzeganiem budżetów i analiza efektywności poszczególnych eventów

- Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju oferty wydarzeń motoryzacyjnych

Oferujemy Ci:

- Atrakcyjne wynagrodzenie stałe powyżej 10,000 PLN miesięcznie (uzależnione od kompetencji)

- Stacjonarną formę współpracy B2B lub umowę o pracę we Wrocławiu

- Pracę przy innowacyjnych projektach w motoryzacyjnej branży

- Kulturę opartą na wymianie wiedzy i rozwoju

- Świetną atmosferę w zespole pasjonatów

- Wyjazdy służbowe od Los Angeles po Tokio

Jeśli ta oferta przypadła Ci do gustu - prześlij swoje CV!

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190