EUST zatrudni Prorektora
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
EUST w Radomiu
5. 10. 2024

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna, ul. Zbrowskiego 61, 26-600 Radom zatrudni Prorektora.
Miejsce pracy: Radom
Opis stanowiska:
- praca ze studentami
- współpraca z kadrą naukową i planowanie ich pracy (tworzenie grafików pracy i planów zajęć)
- prowadzenie dokumentacji studenta
- pomoc w tworzeniu kadry dydaktycznej Uczelni i prowadzeniu programu Uczelni
- praca z kadrą naukową Uczelni
- pomoc przy realizacji planu rozwoju Uczelni
- prace zlecone przez Rektora i Prorektora Uczelni
Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy w Uczelni, Szkole lub w pracy administracyjnej Uczelni lub Szkoły
- gotowość do pracy w weekendy (4 dni weekendowe w miesiącu) przy 40 godzinnym tygodniu pracy - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - bardzo dobra organizacja pracy - inicjatywa i zaangażowanie - umiejętność pracy pod presją czasu - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
- pracę w stabilnej, rozwijającej się Uczelni
- praca w miłym i profesjonalnym zespole
- możliwość osobistego rozwoju zawodowego
- atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych
kwalifikacji doświadczenia oraz zaangażowania i efektów pracy.
• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

  • Praca Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563