ETL Developer (IBM DataStage)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  Senior ETL Developer

Praca zdalna: 100% zdalnie lub hybryda z Gdyni
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 140 net/h +vat
Branża: projekt w sektorze bankowym Godziny pracy: standardowe

Stos technologiczny:
IBM Data Stage, Power BI, Oracle DB

Obowiązki:

• Budowa pipelinów w ETL
• Audyt i optymalizacja istniejących potoków danych w ETL
• Ścisła współpraca z analitykami danych w celu zapewnienia wymaganych struktur danych
• Ocena i ulepszanie istniejących rozwiązań w zakresie analizy danych
• Współpraca z zespołem analitycznym w celu opracowania najlepszych praktyk dotyczących danych
• Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji ETL

Co otrzymasz:
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

• Odpowiednie doświadczenie jako programista ETL przez co najmniej 4 lata
• Doświadczenie w narzędziu IBM DataStage ETL
• Doświadczenie w przygotowaniu danych do wizualizacji (MS Power BI)
• Doświadczenie z bazami danych Oracle
• Samodzielność w działaniu

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692