ESG Manager
  • Bydgoszcz
ESG Manager
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
keeeper sp. z o.o.
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ESG Manager

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów zrównoważonego rozwoju zgodnie z ESRS, kluczowych danych i statystyk z bezpośrednim raportowaniem do Zarządu
  • wspieranie działu finansowego w gromadzeniu i walidacji raportów ESG (taksonomia UE, LkGS/CDDD)
  • budowa i rozwój systemu zarządzania zrównoważonym rozwojem w Grupie keeeper
  • utworzenie zespołu ds. zrównoważonego rozwoju w różnych lokalizacjach i zarządzanie nim
  • opracowywanie i wdrożenie strategii zrównoważonego rozwoju Grupie keeeper
  • doradztwo w różnych obszarach firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i wspieranie zrównoważonego rozwoju w Pionie Łańcucha Dostaw
  • tworzenie raportów dla naszych klientów np. EcoVadis, oraz wprowadzanie działań doskonalących
  • ocena i analiza wdrożonych wymogów prawnych i organizacyjnych dotyczących zrównoważonego rozwoju i ESG (środowisko, społeczeństwo, zarządzanie)
  • monitorowanie zmian w obszarze zrównoważonego rozwoju w branży tworzyw sztucznych
  • opracowywanie koncepcji przyszłych wymagań klientów w zakresie zrównoważonego rozwoju, takich jak certyfikaty ISO i LCA
  • szkolenie i zwiększenie świadomości pracowników na temat celów i praktyk zrównoważonego rozwoju, a w razie potrzeby tworzenie zespołu ds. zrównoważonego rozwoju (green team)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z zrównoważonym rozwojem ESG/CSR lub porównywalne szkolenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • aplikacja CV w języku polskim oraz angielskim
  • doświadczenie w zarządzaniu zrównoważonym rozwojem
  • entuzjazm dla kwestii środowiskowych i zrównoważonego rozwoju
  • znajomość wymogów prawnych w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska
  • znajomość przepisów dotyczących zrównoważonego rozwoju (CSRD, GRI, LkSG, GHG Protocol, CDP, TCFD, EcoVadis, ISO itp,)
  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, nauki i przyswajania kształtujących się praktyk rynkowych w zakresie ESG
  • zdolności analityczne, skrupulatność i samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • ruchomy czas pracy (rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00),
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do kursów i szkoleń, dofinansowanie do kursów językowych,
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • ZFŚS (dofinansowanie do Świąt oraz wypoczynku).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • praca w międzynarodowej firmie

Od ponad 30 lat, jesteśmy jednym z największych europejskich producentów innowacyjnych i wysokojakościowych artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Obsługujemy klientów w ok. 35 krajach na całym świecie.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i nie boisz się wyzwań, zaaplikuj i dołącz do zespołu keeeper!

  • Praca Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • Business Development Manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192