ERP Track Lead
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: naszego klienta prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy z branży logistycznej

Obowiązki

  • Projektowanie nowych procesów w Dynamics 365
  • Planowanie i prowadzenie szkoleń
  • Implementacje systemów
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Współpraca z działem IT
  • Przygotowywanie testów procesowych
  • Wprowadzenie ulepszeń oraz nowych funkcjonalności w systemie
  • Wykrywanie błędów w systemie
  • Zarządzanie projektami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe- finansowe
  • Doświadczenie zawodowe – mile widziane księgowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość systemów ERP od strony użytkownika
  • Znajomość Microsoft Dynamics (AX lub D365) mile widziane
  • Doświadczenie w implementacji systemów (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prace w prężnie rozwijającej sie organizacji

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055