ERP Specialist
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
20. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Łodzi na Widzewie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: ERP Specialist.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i aplikowania (CV w języku angielskim).

Twoje zadania:

  • wsparcie dla systemu ERP w firmie (głównie moduł zarządzania gospodarką materiałową i planowania produkcji)
  • dostosowywanie i projektowanie aplikacji w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, we współpracy z zewnętrznym partnerem
  • analiza procesów produkcyjnych i logistycznych w firmie, ich optymalizacja i wdrażanie zmian w systemie ERP
  • definiowanie, podłączanie i utrzymanie interfejsów
  • planowanie i realizacja projektów IT (również międzynarodowych)
  • testowanie i wdrażanie zmian

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe (Informatyka, IT w biznesie, Administracja biznesowa i inne pokrewne)
  • doświadczenie w obsłudze systemów ERP (mile widziana proALPHA)
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu procesów biznesowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość JavaScript lub innych języków programowania (C++ lub C#)
  • rozumienie procesów biznesowych i ich reprezentacji w systemach informatycznych
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność
  • umiejętności komunikacyjne

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej (umowa o pracę)
  • praca w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia (biuro w Łodzi na Widzewie)
  • elastyczne godziny pracy
  • orywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • karta przedpłacona
  • system kafeteryjny
  • możliwości rozwoju
  • udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku

Aplikując na ogłoszenie publikowane w ramach współpracy Grafton Recruitment Sp. z o.o. oraz Grafton Recruitment Services sp. z o. o. (uprzednio: Kelly Services Poland sp. z o. o.) - należące do GI GROUP HOLDING - zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych (Procedura dot. zgłoszeń sygnalistów) jest dostępna na stronie internetowej pod następującym adresem https://pl.grafton.com/pl/o-nas/sygnalisci Zgłoszeń w trybie przewidzianym w Procedurze dot. zgłoszeń sygnalistów można dokonać pod następującym adresem: https://gigroupholding.vco.ey.com/

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem: https://pl.grafton.com/pl/polityka-przetwarzania-i-ochrony-danych

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889