ERP Specialist
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo Śląskie, Polska
STS
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis:

  • Rola konsultanta wewnętrznego/wdrożeniowca,
  • Jeden klient (wewnętrzny),
  • Wysoka decyzyjność i autonomia - właścicielstwo nad systemem,
  • Duży wpływ na procesy i systemy,
  • Rozwój w obszarze integracji z innymi narzędziami,
  • Prowadzenie projektu i rozwój analityki biznesowej,
  • Brak delegacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Comarch ERP XL, Comarch Optima,
  • Minimum 3 lata doświadczenia we wdrażaniu Comarch ERP XL,
  • Znajomość systemów MS Windows 2003 Serwer i nowszych,
  • Znajomość MS SQL,
  • Doskonała znajomość procesów biznesowych w obszarze ERP,
  • Zaangażowanie, nastawianie na cel, sumienność i odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność i dyspozycyjność.

 Obowiązki:

  • Zakres projektu: COMARCH ERP + COMARCH OPTIMA,
  • Rozwój nowego projektu: Flexi Reporting,
  • Prowadzenie analizy i opis procesów związanych z F-K oraz K-P,
  • Instalacja, konfiguracja i parametryzacja systemu zgodnie z zapisami analizy,
  • Tworzenie instrukcji dla użytkowników oraz dokumentacji technicznej,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników.

Oferujemy:

  • Pracę w świetnym zespole, którego siłą jest pasja i współpraca,
  • Pracę pod skrzydłami przypisanego partnera w procesie onboardingu,
  • Komfort pracy nad rozwojem własnego produktu w międzynarodowym środowisku,
  • Wygodne stanowisko pracy,
  • Znajomość metod zwinnych i narzędzi organizacji pracy,
  • Nowoczesne biuro w Katowicach z konsolą PS4 i piłkarzykami,
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
  • kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną,
  • Bezpłatne bilety na mecze reprezentacji Polski,
  • Urozmaicone śniadania i obiady w dobrej cenie w naszym rewelacyjnym i wyjątkowym Bistro (raz w miesiącu także foodtruck za pół ceny),
  • Ścieżka rozwoju osobistego oraz budżet na kursy i szkolenia,
  • Codziennie świeże owoce, dobra kawa i zdrowe przekąski,
  • Poszanowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz elastyczne godziny pracy,
  • Płatny urlop dla B2B.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509