ERP IT Consultant (finanse i księgowość)
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1183585

Praca 100% zdalna + podróże służbowe do klientów.

Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B - jak wolisz!

Twoja następna firma

Niemiecki dostawca oprogramowania biznesowego, wspiera średniej wielkości przedsiębiorstwa, w zakresie wdrażania zaawansowanych systemów ERP.

Twoje następne stanowisko

Współpraca z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi przy wdrażaniu systemów ERP. Będziesz działać zespołowo przy:

doradztwie dla klientów w ramach implementacji obszarów księgowości finansowej i controllingu,
analizie istniejących procesów i opracowaniu koncepcji ich optymalizacji dzięki systemowi firmy,
terminowej realizacji wszystkich faz projektowych z zachowaniem najwyższej jakości oraz zachowaniem założonego budżetu,
przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń,
tworzeniu dokumentacji,
wsparciu procesu sprzedaży.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

2+ lat doświadczenia jako konsultant w zakresie wdrożeń modułów księgowość i finanse,
wiedza z zakresu księgowości i finansów, wiedza z controllingu (niewymagane, dodatkowy atut),
biegła obsługa komputera (znajomość SQL na plus),
samodzielność i zorientowanie na efekt,
zdolność analitycznego myślenia oraz wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność i otwartość na pracę z klientem),
dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (B2),
wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub informatyczne

Co zyskujesz?

elastyczne godziny pracy, praca 100% zdalna,
atrakcyjne wynagrodzenie stałe + bonusy roczne,
karta multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki Luxmed,
otwarta i przyjazna atmosfera, praca zespołowa,
wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód), parking bezpośrednio przed biurowcem.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648