ERP Administrator
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Michael Page
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

Wiodący producent opakowań plastikowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i parametryzacja systemu ERP (IFS)
  • Nadzór nad uprawnieniami dla użytkowników
  • Importowanie danych
  • Planowanie i wdrażanie aktualizacji systemu
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie modyfikacji i obsługi systemu IFS
  • Przetwarzanie i rozwiązywanie problemów z działaniem aplikacji, interfejsów i podsystemów przy współudziale innych pracowników IT/firm zewnętrznych
  • Customizacja rozwiązań
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo danych

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych Oracle
  • Doświadczenie we wdrażaniu i administrowaniu programów ERP - IFS mile widziany
  • Praktyczna znajomość języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe informatyczne

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Praca hybrydowa

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509