Engineering Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Arche Consulting
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O pracodawcy:

Nasz Klient jest światowym producentem i dostawcą technologii procesowych, automatyki i usług dla branży produkcyjnej.

Obowiązki:

  • budowanie i zarządzanie rosnącym zespołem inżynierów w projektach modernizacji maszyn do tektury, papieru i bibuły,
  • zarządzanie zasobami i rozwojem zespołu inżynierów ( mechanika i automatyka ),
  • odpowiedzialność za projekt wykonawczy, podwykonawstwo, zarządzanie i rozwój,
  • współpraca z menedżerami pozostałych zespołu inżynierów,
  • wsparcie techniczne i technologiczne dla sprzedaży oraz działu badawczo-rozwojowego,
  • współpraca i wsparcie globalnych organizacji zajmujących się inżynierią, sprzedażą, aplikacjami, badaniami i rozwojem oraz projektami dostawczymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 5 lat doświadczenia w zakresie inżynierii automatyzacji maszyn, realizacji projektów i/lub doświadczenia w zarządzaniu projektami technicznymi,
  • proaktywne umiejętności w zakresie kierowania zespołem i zarządzania ludźmi oraz zdolność do wprowadzania zmian,
  • dobre umiejętności nawiązywania kontaktów i współpracy z pracownikami, zespołami projektowymi, klientami,
  • wiedza na temat przemysłu tektury, papieru lub maszyn bibułkowych, procesów, inżynierii i/lub technologii automatyzacji będzie atutem,
  • znajomość oprogramowania do mechanicznego modelowania 3D, takiego jak Catia V5/V6 lub z zakresu automatyki, Siemens S5/7 i PLC,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz gotowość do okazjonalnych podróży międzynarodowych.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie z silną pozycją na rynku,
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w budowaniu i rozwijaniu firmy,
  • przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalny zespół,
  • stały rozwój w międzynarodowym zespole,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • stabilność zatrudnienia,
  • samochód służbowy,
  • pakiet benefitów.

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848