Energetyk - gospodarka cieplna / gazowa
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie rozwoju i analizowanie działalności energetycznej
  • Przygotowanie techniczne procesów: remontu, modernizacji i wykonawstwa nowych: instalacji, sieci i urządzeń energetycznych
  • Techniczne przygotowanie i monitorowanie procesów: wytwarzania oraz przesyłu i dystrybucji mediów energetycznych
  • Gospodarka energetyczna - opracowywanie rozdzielników dostawy mediów energetycznych, sporządzanie bilansów produkcji własnej oraz dostawy zewnętrznej nośników energetycznych
  • Kontrola i nadzór energetyczny
  • Zapewnienie spełnienia wymagań dotyczących jakości i zarządzania środowiskowego
  • Sprawozdawczość z działalności energetycznej; raporty ESG, CDP, SBT, ślad węglowy
  • Wdrażanie rozwiązań wykazujących wyższą efektywność energetyczną, projekty modernizacji gospodarki wod-kan.
  • Praca z dokumentacją techniczną – wnioski o dofinansowania, audyty energetyczne, programy funkcjonalno-użytkowe i analizy techniczne
  • Wsparcie Głównego Energetyka w związku z trwającą na rynku transformacją energetyczną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (magisterskie lub inżynierskie), kierunek: energetyka, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn energetycznych lub pokrewne,
  • Wiedza z zakresu: problematyki energetycznej
  • Wiedza z zakresu wytwarzania, przetwarzania i przesyłu oraz dystrybucji różnych form energii
  • Znajomość prawa i przepisów ochrony środowiska w energetyce
  • Znajomość najnowszych technologii pozyskiwania energii
  • Znajomość oceny, doboru i eksploatacji instalacji energetycznych i urządzeń
  • doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • Stabilną pracę w ciekawej branży, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych
  • Możliwość umowy na czas nieokreślony po 15 miesiącach
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych
  • Własny parking pracowniczy

  • Praca Gliwice
  • Energetyk Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370