Emeryt Bosman mariny konserwator złota rączka
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
www.marina-szczecin.pl
28. 4. 2024

Port Jachtowy Marina Dąbie w Szczecinie zatrudni pracownika do obsługi przystani jachtowej z terenu Prawobrzeża (ze względu na dalekie dojazdy).
Poszukujemy osoby, która jest złotą rączką, lubi być doceniana oraz lubi kontakt z ludźmi.
Idealny kandydat to samodzielny pracownik, który nie czeka na polecenia, tylko sam stawia sobie zadania i je realizuje.
Uwaga - nie szukamy dozorców, stróżów nocnych i ochraniarzy.
Obowiązki:
- dozór i obsługa przystani żeglarskiej,
- konserwacja i drobne naprawy
- obsługa wypożyczalni kajaków w sezonie letnim
- utrzymanie czystości terenu, pomieszczeń gospodarczych
- prace gospodarcze
- obsługa suwnicy (po szkoleniu i kursie opłaconym przez pracodawcę).
Wymagania:
- zdolności manualne - złota rączka
- dobra organizacja pracy, pracowitość, uczciwość.
- doświadczenie w zawodzie marynarza lub konserwatora mile widziane, - gotowość do pracy w weekendy.
Oferujemy:
- możliwość poczucia się najważniejszym, bo na przystani bosman jest - najważniejszy
- pracę w systemie zmianowym w tym w weekendy (zmiany 12 godzinne co drugi dzień), na świeżym powietrzu,
- elastyczny grafik (12 godzin pracy/dobę, średnio 14 dni robocze/m-c, 16 dni wolne/m-c )
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość wykazania się pomysłowością w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych,
- korzystanie ze sprzętu wodnego po preferencyjnych cenach,
- premię kwartalną i roczną,
Wysokość wynagrodzenia netto (na rękę) to średnio od 3400 zł do 3700 zł
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 609 643 959. www.marina-szczecin.pl

  • Praca Szczecin
  • Złota rączka Szczecin
  • Konserwator Szczecin
  • Konserwator zabytków Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315