Embedded Test Engineer (QA)
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PLUM Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
03.04.2024
Numer referencyjny
5006_3001

Jako inżynier QA będziesz pracował/a w zespole projektowym nad technologiami związanymi z ogrzewaniem i wentylacją (regulatory do pomp ciepła, rekuperacji i PV). Twoim głównym zadaniem będzie współpraca w zespole, w którego skład będą wchodzić: Scrum Master, Product Owner i programiści, aby zapewnić najwyższą jakość produktu końcowego. Będziesz tworzyć wytyczne programów, dokumentację, grafy oraz przypadki testowe. Będziesz też odpowiadać za testy na urządzeniach w laboratorium techniki grzewczej oraz bezpośrednio u klientów.

Zadania:

  • Współtworzenie wytycznych produktu
  • Tworzenie przypadków testowych na podstawie specyfikacji funkcjonalnych i wymagań produktu
  • Wykonywanie testów manualnych oprogramowania embedded w różnych fazach rozwoju produktu
  • Raportowanie defektów i usterek za pomocą narzędzi do śledzenia błędów (JIRA) oraz ich ścisłe monitorowanie
  • Aktywne testowanie urządzeń w laboratorium
  • Współpraca z deweloperami w zespole projektowym na wszystkich etapach wdrażania produktu
  • Tworzenie dokumentacji funkcjonalności oprogramowania (Confluence)
  • Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość dowolnego języka (C / C++ / JSON / XML)
  • Komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim i polskim w mowie i piśmie
  • Umiejętność tworzenia kompletnych przypadków testowych
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów zadań
  • Doskonała zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza o systemach grzewczych / wentylacji / PV
  • Podstawy w czytaniu schematów elektrycznych
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami do debugowania, analizatorami i symulatorami
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania embedded, w tym znajomość specyfikacji sprzętowych i zrozumienie architektury systemów embedded
  • Wykształcenie wyższe w kierunku Elektronika, Mechatronika, Informatyka lub pokrewne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315