Embedded Systems Engineer
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Eveo
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Jeśli pasjonują Cię systemy wbudowane , a do tego interesuje Cię perspektywa pracy polegającej na rozwijaniu technologii opartych na systemie Linux i architekturze ARM – zapraszamy Cię do przesłania swojej aplikacji – poszukujemy specjalisty, który wesprze nasz dział R&D w Rzeszowie.

Klika słów o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży IT, nasza marka, URVE, jest producentem uniwersalnych modeli komputerów przemysłowych.

Wspieramy firmy w zarządzaniu przestrzenią biurową, oferujemy narzędzia do optymalizacji wykorzystania zasobów, jak również umożliwiamy zarządzanie wyświetlanymi informacjami na wielu ekranach. Nasze produkty i rozwiązania znajdują zastosowanie w różnych branżach i cieszą się uznaniem klientów w Polsce i za granicą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na: eveo.pl , urveboard.com, smartoffice.expert

Nasza oferta

Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • Korzyści finansowe , wynikające przede wszystkim z tego, że cenimy doświadczonych specjalistów, ich wiedzę i umiejętności, co znajduje współmierne odzwierciedlenie w wynagrodzeniu.

  • Elastyczne warunki zatrudnienia – oferujemy stałe godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej lub stacjonarnej, dostosowane do Twoich potrzeb, ponieważ cenimy równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole i przejrzystość zadań - mamy zgrany inspirujący zespół, gdzie pomagamy sobie na wzajem. Każdy ma też jasno określone zadania, a bieżące kwestie oraz krótko- i długookresowe kierunki działań są cyklicznie omawiane.

  • Kreatywna swoboda – dajemy Ci przestrzeń do eksperymentowania i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów w ramach projektów.

  • Możliwości rozwoju i ciekawe wyzwania – zapewniamy Ci wsparcie poprzez dofinansowanie szkoleń. Ponadto, na co dzień czekają Cię wyzwania technologiczne, poprzez uczestnictwo w innowacyjnych projektach, także międzynarodowych, które wykorzystują najnowsze technologie i rozwijają umiejętności zawodowe.

  • Potrzebne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity , takie jak karta multisport czy prywatna opieka medyczna, wspierające Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy z systemami wbudowanymi oraz gotowość do pracy w modelu hybrydowym : stacjonarnie w Rzeszowie + częściowo zdalnie
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość komputerów SBC np. Raspberry Pi i jego  systemu operacyjnego
  • wiedza na temat komputerów SBC
  • umiejętność konfiguracji i kompilacji jądra Linux
  • umiejętność pisania skryptów (np. bash)
  • umiejętność korzystania z AI w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane:

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość elektroniki, posługiwanie multimetrem i oscyloskopem
  • umiejętność lutowania
  • znajomość Buildroot/Yocto
  • znajomość Wayland
  • wiedza z zakresu RS232, CAN, UART, I2C, SPI
  • znajomość C/C++/Rust

Twoje zadania

  • Rozwój systemów operacyjnych na nasze urządzenia - odpowiedzialność za konfigurację, rozwój i utrzymanie systemów operacyjnych na naszych urządzeniach embedded, w tym kompilację jądra Linuxa, dostosowywanie dystrybucji do specyficznych wymagań produktowych oraz zapewnienie stabilności i wydajności systemu.

  • Wsparcie zespołu w tworzeniu nowych produktów - współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia zgodności oprogramowania z wymaganiami sprzętowymi, dostarczanie wsparcia technicznego i rozwiązywanie problemów związanych z integracją oprogramowania.

  • Udział w projektowaniu nowych komputerów i urządzeń peryferyjnych - udział w ustalaniu wymagań dotyczących oprogramowania, proponowanie rozwiązań technicznych oraz zapewnienie zgodności oprogramowania z projektowanym sprzętem.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji – prześlij do nas swoją aplikację!

  • Praca Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509