Embedded Linux Engineer
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
IFM ECOLINK SP. Z O.O.
19. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wymagań dotyczących oprogramowania i specyfikacji testów
  • Współpraca przy projektowaniu architektury systemu
  • Projektowanie i rozwój oprogramowania
  • Uruchamianie i ocena prototypów
  • Praca w międzynarodowym zespole projektowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka i robotyka, informatyka lub pokrewne)
  • Zaawansowana znajomość rozwoju oprogramowania dla systemów Embedded Linux oraz programowania w języku C
  • Umiejętność programowania w C# i znajomość frameworku .NET
  • Wiedza z zakresu projektowania oprogramowania (wzorce projektowe) i UML
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Skrupulatność, analityczne podejście
  • Umiejętność współpracy

To oferujemy

  • Realny wpływ na funkcjonalność wyrobu
  • Możliwość współtworzenia konceptów dla urządzeń automatyki dla przemysłu 4.0.
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów
  • Swoboda i elastyczność w doborze narzędzi i rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584