Embedded Linux Developer
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
RECTANGLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania wbudowanego dla systemów mikroprocesorowych, mikrokontrolerów
  • Projektowanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania embedded zgodnie z określonymi specyfikacjami i wymaganiami
  • Optymalizowanie kodu pod kątem wydajności oraz zużycia zasobów sprzętowych
  • Diagnozowanie i debugowanie problemów związanych z oprogramowaniem embedded
  • Współpraca z zespołem projektowym podczas tworzenia oprogramowania
  • Utrzymywanie tworzonego oprogramowania poprzez wprowadzanie niezbędnych poprawek i aktualizacji
  • Dokumentowanie stworzonego oprogramowania oraz przeprowadzanych testów
  • Śledzenie najnowszych trendów i technologii w obszarze oprogramowania embedded oraz ich implementacja w projekcie.
  • Udział w spotkaniach grup projektowych
  • Udział w szkoleniach podnoszących kompetencje

Nasze wymagania

  • Analiza założeń projektowych i tworzenie wymagań oprogramowania embedded
  • Utrzymywanie spójności rozwoju oprogramowania i dokumentacji z użyciem środowisk wersjonowania
  • Śledzenie najnowszych trendów i technologii w obszarze oprogramowania embedded oraz ich implementacja w projekcie
  • Udział w spotkaniach grup projektowych (w tym delegacje)

Mile widziane

  • znajomość dobrych praktyk oraz zagadnień związanych z konteneryzacją np. Docker, Postman itp.,
  • znajomość języka programowania Python,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość zasad tworzenia oprogramowania o wysokiej niezawodności zgodnie ze standardem MISRA C,
  • znajomość zasad cross kompilacji, konfiguracja środowiska do cross kompilacji (kompilacji skrośnej),
  • podstawowa znajomość narzędzia Ycto do tworzenia dystrybucji systemu Linux,
  • podstawowa umiejętność tworzenia oprogramowania modułów jądra dla systemu operacyjnego Linux,
  • kreatywność i otwartość na nowe pomysły, samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość metod kontroli wydajnością i poborem mocy (ACPI).

To oferujemy

  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od Twoich umiejętności,
  • stały rozwój umiejętności i wsparcie w realizacji pomysłów, szkolenia,
  • pracę w doskonałej, niekorporacyjnej atmosferze, dynamicznym zespole projektowym,
  • możliwość rozwoju posiadanego doświadczenia w zakresie projektowania i realizacji zaawansowanych systemów IT.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116