Elewacje zewnętrzne Belgia -18 euro netto.
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
EST-POLSKA
14. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy: Elewacje zewnętrzne
Pracownicy/ Brygady.
Wyjazd do Pracy 18.05.2024
Miejsce pracy: Belgia - kontrakt długoterminowy
Oferujemy:
Umowa o pracę
Stawka 18 euro, metr kw. z możliwością wzrostu zależnego od jakości pracy.
Bezpłatne zakwaterowanie
Zwrot za badania lekarskie
Opis stanowiska:
Praca wyjazdowa, fizyczna, polegająca na montowaniu izolacji do elewacji budynków. Pracownik będzie odpowiedzialny za izolowanie elewacji zewnętrznych budynków.
Wymagania:
Sprawność manualna i fizyczna Rzetelność, dokładność, zaangażowanie Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja pracy Pełne ubezpieczenie i legalne zatrudnienie
Transport pracowników z Polski do miejsca pracy (możliwa pomoc ze strony pracodawcy)
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz pracować na długoterminowym kontrakcie w Belgii, zapraszamy do kontaktu.
Telefon kontaktowy: 607046516

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479