Elektryk z prawem jazdy kat. B
  • Belgia
Belgia, 0, Belgia
Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ZRYW" Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • wykonywanie instalacji elektrycznych.

Wymagania
  • Prawo Jazdy kat. B,
  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku.

Oferujemy
  • atrakcyjne stabilne, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny dojazd na budowę i powrót.

  • Praca Belgia
  • Praca za granicą
  • Kat Belgia
  • Elektryk Belgia

  • 113 169
    19 179