Elektryk WMB, Elektryk Przemysłowy (m/k)
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Budimex SA
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Obsługa i bieżące utrzymanie wytwórni mas bitumicznych w zakresie produkcji, montażu, demontażu, przestawień instalacji;
  • Przeglądy, naprawy oraz konserwacje instalacji elektrycznej i instalacji automatycznej regulacji procesu produkcji.

Wymagania:

  • Posiadasz uprawnienia SEP do 1kV w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowe?
  • Jesteś dyspozycyjny? – praca zmianowa, praca w delegacji
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B?
  • Znasz i przestrzegasz zasady BHP na budowie?
  • Dbałeś o powierzony materiał i sprzęt?

Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia i kursy,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji,
  • Wyposażenie BHP,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce.

  • Praca Białystok
  • Elektryk Białystok
  • Technik elektryk Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536