Elektryk warsztatowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
PERN S.A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • zapewnianie prawidłowego działania i sprawnej obsługi maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,
  • usuwanie nieprawidłowości i usterek,
  • rejestrowanie i regulacja parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznej,
  • wykonywanie przeglądów, pomiarów i prac konserwacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz sporządzanie protokołów z wykonywanych czynności.

Wymagania
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, o profilu: Elektryczne, Elektrotechniczne, Elektroniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • świadectwo kwalifikacyjne E grupa I pkt 2, 3, 4, 7, 9, 10 oraz grupa II pkt 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10,
  • wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń i rozdzielni elektrycznych,
  • znajomość budowy, obsługi i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość programu MS Office na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy
  • równoważny system czasu pracy,
  • umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją,
  • brak okresu próbnego - pierwsza umowa na rok,
  • pracowniczy Program Emerytalny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • imprezy integracyjne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • konkursy pracownicze,
  • szkolenia,
  • pakiet socjalny,
  • świadczenia świąteczne.

  • Praca Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584