Elektryk w dziale utrzymania ruchu - Praca od zaraz!
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Manpower
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem.
Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od kwalifikacji: 4500-6000 zł brutto.
Premie dodatkowe:
Produkcyjna/frekwencyjna: do 500 zł brutto.
Premia za niepalenie: 170 zł brutto.
Dodatek za pracę nocną: 250 zł brutto.
Karta lunchowa o wartości 300 zł netto.
Bogaty pakiet socjalny: dodatek wakacyjny, karta sportowo-kulturowa.
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.
Możliwość rozwoju zawodowego – dofinansowanie szkoleń i kursów.
Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole.
Zadania:
Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych w zakładzie.
Przeglądy, naprawy i remonty maszyn oraz urządzeń produkcyjnych.
Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.
Wymagania:
Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, elektromechanik, ślusarz-mechanik itp.).
Doświadczenie zawodowe: niewymagane (mile widziane).
Mile widziane uprawnienia:
Elektryczne do co najmniej 1 kV.
Spawalnicze.
Na wózki widłowe i podesty ruchome.
Znajomość podstaw: automatyki, hydrauliki siłowej, układów pneumatycznych.
Umiejętność pracy zespołowej.
Jak aplikować? Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 606 814 792

  • Praca Wałbrzych
  • Pracownik utrzymania ruchu Wałbrzych
  • Elektryk Wałbrzych
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wałbrzych
  • Doradca podatkowy w Polsce Wałbrzych
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wałbrzych
  • Technik elektryk Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894