Elektryk w dziale utrzymania ruchu
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji: 4500-6000 zł brutto
  • Premie stałe – produkcyjną/ frekwencyjną – do 500 zł brutto
  • Dodatek za pracę w systemie nocnym 250 zł brutto
  • Kartę lunchową 300 zł netto
  • Bogaty pakiet socjalny – dodatek wakacyjny, kartę sportowo-kulturową
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • Możliwość rozwoju osobistego – dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Zadania:

  • Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa
  • Przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń
  • Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (elektryk, elektromechanik, ślusarz-mechanik itp.)
  • Doświadczenie niewymagane – mile widziane

Mile widziane:

  • Uprawnienia elektryczne co najmniej do 1 kV
  • Uprawnienia spawalnicze
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych
  • Znajomość podstaw automatyki
  • Znajomość podstaw hydrauliki siłowej
  • Znajomość układów pneumatycznych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Wałbrzych
  • Pracownik utrzymania ruchu Wałbrzych
  • Elektryk Wałbrzych
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wałbrzych
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wałbrzych
  • Doradca podatkowy w Polsce Wałbrzych
  • Technik elektryk Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836