Elektryk (utrzymanie ruchu) - stałe zatrudnienie
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Piekarach Śląskich, poszukujemy specjalistów na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu.

Jeśli posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, a do tego masz wiedzę z zakresu zasad działania podstawowych układów sterowania - aplikuj!

Oczekujemy

  • co najmniej wykształcenia zawodowego technicznego w kierunku elektryk / elektronik
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • ważnych uprawnień SEP G1 (G2 i G3 - mile widziane)
  • wiedzy z zakresu zasad działania podstawowych przemysłowych układów sterowania
  • znajomości układów automatyki
  • rzetelne i odpowiedzialne podejście do zadań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie frekwencyjne oraz produkcyjne
  • pracę w systemie 3 zmian z wolnymi weekendami
  • szybki proces rekrutacji

Zadania

  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • usuwanie awarii elektrycznych i instalacji produkcyjnych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych, napędach i układach sterowania
  • prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Praca Bytom
  • Pracownik utrzymania ruchu Bytom
  • Elektryk Bytom Odrzański
  • Elektryk Bytom
  • Technik elektryk Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749