Elektryk Utrzymania Ruchu/ Obsługa urządzeń chłodniczych
  • Grójec
Grójec, Grójec, mazowieckie, Polska
Döhler Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje z owoców i warzyw soki NFC (nie z koncentratu), zagęszczone soki, przeciery, zaprawy, emulsje, barwniki, susze, aromaty naturalne oraz syropy roślinne.Spółka dostarcza także zintegrowane rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego.Dział Techniczny (lokalizacja Tarczyn) poszukuje kandydata, który dołączy do nas w charakterze:Operator Urządzeń Chłodniczych | Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Obowiązki

  • Obsługa urządzeń chłodniczych na terenie zakładu w Tarczynie
  • Obsługa sprężarek powietrza
  • Kontrola węzłów cieplnych
  • Monitorowanie stanu instalacji amoniakalnej
  • Konserwacja urządzeń chłodniczych.
  • Utrzymanie porządku w obszarze maszynowni chłodniczej

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie 12 - godz. w układzie 2 dni pracy 2 dni wolne
  • Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne - wymagane
  • Podobne stanowisko w zakładzie przetwórstwa rolno-spożywczego mile widziane
  • Wykształcenie: średnie techniczne / zawodowe – preferowane mechaniczne
  • Uprawnienia SEP G1 - mile widziane
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na 3 m-ce - umowa na 1 rok -umowa na stałe)
  • Wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia motywacyjna
  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy

  • Zainteresowane osoby, spełniające wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk APLIKUJ na OLX lub dostarczając CV do zakładu w Tarczynie, ul. Dobrowolskiego 21.

  • Praca Grójec
  • Elektryk Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567