Elektryk utrzymania ruchu
  • Łaszczów
Łaszczów, Łaszczów, Lubelskie, Polska
LUBELSKI FORNIR sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Czytanie schematów technicznych.

  • Wykonywanie konserwacj i przeglądów maszyn oraz urządzeń według harmonogramu

  • Nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych, urządzeń elektrycznych i instalacji.

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych.

  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji.

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych elementów i podzespołów.

  • Udział w nowych projektach.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne, zawodowe lub średnie.

  • Uprawnienia SEP.

  • Mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Elektryka/ elektromechanika.

  • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do pracy zmianowej, w tym w porze nocnej.

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Bonusy związane z udziałem w realizowanych projektach.

  • Praca Łaszczów
  • Elektryk Łaszczów
  • Łaszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075